КБС докладає усіх зусиль, щоб стати співдружністю віруючих, які прагнуть прославляти Христа, як в навчальній аудиторії, так і поза її межами.

Біблійна година

Студенти, викладачі і працівники семінарії збираються разом щовівторка на біблійну годину, для того щоб спільно поклонитися Богові, роздумувати над Словом Божим, молитися і підбадьорювати один одного у вірі.


Малі групи

Інколи директори навчальних програм і викладачі проводять неформальні зустрічі зі студентами або в семінарії, або у себе вдома. Такі зустрічі груп є гарною можливістю для спілкування, підбадьорення і молитви.


Жіночі конференції

КБС проводить конференції для студенток, випускниць, а також дружин студентів і випускників. Ці конференції відбуваються з метою навчання, підбадьорення і натхнення сестер як в їх особистій праці для Господа, так і для підтримки своїх чоловіків в служінні.


Виїздні заходи і семінари для родин

КБС також бере учать в організації та проведенні конференцій і семінарів для студентів та інших керівників церковних служінь. Ціль таких заходів – розвивати, надавати ресурси і підбадьорювати тих, хто вже задіяний в активному служінні.


Інші заходи

Час від часу в семінарії відбуваються конференції, семінари для випускників і студентів різних програм. Вони допомагають студентам ближче познайомитися з життєво важливими аспектами і викликами в служінні помісної церкви і у світі. Студенти і випускники також мають можливість побудувати мережу корисних контактів для майбутньої співпраці і розвитку стосунків.


Поїздки і відвідування церков

Ми заохочуємо студентів і працівників семінарії відвідувати церкви як в Києві, так і на всій території України. Це можуть бути їх церкви або ті церкви, де немає пастора. Ціль таких відвідин – підтримати і поглибити зв’язки з іншими громадами, забезпечити студентів додатковими можливостями для їх майбутнього служіння, а також зміцнити стосунки між студентами і викладачами.