Київська богословська семінарія запрошує на курс давньогрецької мови – койне (базовий рівень А1). Повна програма курсу розрахована на 4 семестри (охоплює умовні рівні вивчення мови від А1 до В2), що надає слухачам можливість вибору в залежності від своїх цілей та знань.

Цей курс передбачає:

  • пояснення базових граматичних принципів давньогрецької,
  • вивчення найуживаніших слів біблійного койне,
  • практичні вправи з перекладу текстів.

       Крім традиційних методів вивчення давньогрецької ‒ граматика-переклад (GT) ‒ курс КБС вперше в Україні включає елементи інноваційних комунікаційних методик викладання мертвих мов (CLT). На завершення базового рівня А1 студенти зможуть почати самостійно читати і розуміти Новий Завіт давньогрецькою мовою.

       Викладач курсу: Марк МакДоннел (США) ‒ фахівець в галузі класичної філології, основна спеціалізація якого ‒ граматика койне; директор бакалаврської програми КБС «Біблійні дослідження».

       Мова викладання: російська та англійська.

       Початок занять: 4 вересня 2020 року.

       Тривалість курсу: Заняття розраховані на 15 тижнів двічі на тиждень (понеділок та п‘ятниця - 18:30 - 20:30). Очікувана дата закінчення курсу 11 грудня.

       Після успішного  складання кваліфікаційного іспиту студент отримує сертифікат КБС із вказанням: оцінки за національною шкалою; кількістю пунктів у відповідності до Європейської кредитно трансферно-накопичувальної системи (ЄКТС); та кредитів, що дозволить використовувати сертифікат в межах академічної мобільності.

       Реєстрація на курс обов’язкова за посиланням: https://bit.ly/2USz60j

       Кількість місць обмежена, тому просимо не відкладати з реєстрацією. Кінцевий термін реєстрації на курс  ‒ 25 серпня 2020 р.

       УВАГА! У зв'язку з можливістю відновлення або посилення карантину стаціонарна форма навчання може бути замінена на онлайн формат.

Запрошуємо відвідати щорічну міжнародну жіночу конференцію "Оливкова гілка" 26-27 жовтня в Київській богословській семінарії. Організатор конференції ГО "Оливкова гілка" та бакалаврська програма КБС "Пасторсько-капеланське керівництво". 

Запрошуємо студенток, випускниць, дружин наших студентів та випускників відвідати жіночу конференцію спільноти Київської богословської семінарії  18 – 20 жовтня 2019 року. Тема конференції «Хто я в світлі Божого Слова?»

Запрошуємо у якості студента або вільного слухача на зустріч з цікавим викладачем - пастором і капеланом Давидом Вільямсом. Відкритий курс "Капеланство в збройних силах".

Запрошуємо любителів жанру хоррор та усіх зацікавлених на молодіжний семінар «Ворог перед очима», який відбудеться 22 червня, в Київській богословській семінарії. Спікер семінару, Джон Морган (PhD).