Запрошуємо відвідати щорічну міжнародну жіночу конференцію "Оливкова гілка" 26-27 жовтня в Київській богословській семінарії. Організатор конференції ГО "Оливкова гілка" та бакалаврська програма КБС "Пасторсько-капеланське керівництво". 

Запрошуємо у якості студента або вільного слухача на зустріч з цікавим викладачем - пастором і капеланом Давидом Вільямсом. Відкритий курс "Капеланство в збройних силах".

Запрошуємо любителів жанру хоррор та усіх зацікавлених на молодіжний семінар «Ворог перед очима», який відбудеться 22 червня, в Київській богословській семінарії. Спікер семінару, Джон Морган (PhD).

Запрошуємо студенток, випускниць, дружин наших студентів та випускників відвідати жіночу конференцію спільноти Київської богословської семінарії  18 – 20 жовтня 2019 року. Тема конференції «Хто я в світлі Божого Слова?»

Запрошуємо студентів семінарії та вільних слухачів на курс: «Вивчення 1 Послання до Коринтян». У запропонованому курсі передбачено детальну експозицію головних частин книги з особливою увагою питань практичного служіння в церкві.