З війною прийшло надзвичайно багато хвилювань і болю в життя кожного українця. Деякі люди задають запитання чому ми не робили стільки добра один одному без війни? Хтось відповів, що люди робили добро й раніше, просто під час війни воно стало більш видимим, помітним.

Сьогодні сотні нових людей приходить до помісних церков у пошуках Бога, тож церква гостро потребує нових підготовлених церковних служителів. Війна розсіяла багато християн по світу. Але ми переконані, що сьогодні в Україні залишилось чимало віруючих братів та сестер, яким Бог дає покликання вчитися, щоб якісніше звершувати своє служіння.

Сьогодні невіддільною частиною нашого духовного формування та спілкування став медіапростір. Запрошуємо до навчання на бакалаврську програму «Медіаучнівство».

Давайте в тридцяту річницю проголошення незалежності України будемо молитися за наш народ, просити Божого благословення та проповідувати Євангеліє Ісуса Христа, бо Він дає справжню духовну свободу (Ів. 8:36). А духовна свобода є запорукою доброчесного життя, що буде взірцем для інших, — і через це прославиться Бог (1 Пет. 1:12).

Запрошуємо служителів на навчання на магістерській програмі «Біблійна душеопіка». Набір на магістерську програму проходить один раз на два роки, тож не пропустіть таку можливість цьогоріч!