Альфа і омега – перша і остання літери грецької абетки. Завдяки абетці можна в письмовій формі формулювати, описувати і передавати думки, поняття та знання. Новозавітні автори говорили і писали свої тексти грецькою.

 

Ця фраза використовується в книзі Одкровення для опису Ісуса. «Я Альфа й Омега, говорить Господь, Бог, Той, Хто є, і Хто був, і Хто має прийти, Вседержитель» (Од. 1:8, див. також Од. 21:6, 22:13). Ісус охоплює усю мудрість і все знання. Він Творець. Він джерело усієї правди. Тільки знання Ісуса дає повноту знань для нашої особистого праведного життя та підготовки інших для ефективного служіння.

 

КБС посвячена Ісусу. Він в основі нашого освітнього служіння. Його Слово – фундамент наших навчальних програм. Ми готуємо віруючих, чия увага спрямована на Ісуса та допомогу іншим людям. Вони застосовують істину в своєму житті та можуть навчити інших робити це в своєму житті, в церквах та серед недосягнутих народів.

 

Простий і чіткий стиль логотипа передає доступну природу вчення Христа. Він також представляє нашу посвяту істині та порядку Писання.

 

Легкий та без зарубок сучасний шрифт передає актуальність вчення, що викладає КБС, для сучасної аудиторії.

 

Золотий колір логотипа репрезентує божественну та святу природу Ісуса, згідно древній традиції використання цього кольору для Бога.

 

Завантажити логотип можна тут.