Необхідно зрозуміти та будувати богословську освіту як місію серед культури своєї країни, яка стосується як язичників, так і «культурних» християн, для яких християнство є не більше ніж ще один вимір їхньої культури, прив’язаної до історичних реалій їхньої країни, а не фундаментальною парадигмою, яка визначає їхні погляди і вчинки.

 

Допоки Бог дає життя, ми вибираємо поклонятися Йому, любити своїх рідних, мудро розпоряджатися Богом даними ресурсами.

 

Християни є послідовниками Ісуса Христа, які присвячують себе служінню Богу. Коли нації зазнають труднощів, будь то стихійні лиха, політика чи війна, християни завжди хотіли знати, як служити Богу в таких обставинах.

Війна зруйнувала наші життя, наші міста, наші домівки, наші сім'ї. Ми розпорошені по Україні та Європі. Посеред хаосу війни складно орієнтуватися та приймати рішення. Яке воно життя під час війни?

Бог встановив на Землі для життя людини три інституції: Родина (Буття 2), Держава (Буття 9-10), Церква (Дії 2). Кожна інституція має свою сферу впливу та відповідальності. Людство живе у цих трьох сферах одночасно, вони не тотожні, але перетинаються. Кожна зі сфер виконує свою дію або проводить свою політику.