Директор програми
Національний центр молодіжного служіння у співпраці з Київською богословською семінарією, починаючи з 2003 року, займається підготовкою та розвитком молодіжних служителів як в Україні, так і за кордоном.
Програма «Молодіжне і підліткове служіння» пропонує студентам навчання на рівні підготовки бакалаврів і магістрів. Ми також займаємося підготовкою та розвитком служителів поза межами семінарії, організовуючи конференції і семінари. Ми віримо, якщо молодіжний служитель буде Божою людиною, підготовленою та оснащеною до служіння, то він зможе попіклуватися про молодь своєї церкви, а також готувати її до виконання Великого доручення Ісуса Христа.
З радістю допоможемо і вам. Приєднуйтеся до співпраці з нами!
З повагою,
Михайло Феєр,
директор Національного центру молодіжного служіння
Про програму
Місія:
Місія спеціалізації «Молодіжне і підліткове служіння» в КБС – підготувати студентів до звершення молодіжного служіння в ролі молодіжного пастора, керівника, лідера, працівника парацерковної організації та в інших сферах, пов’язаних з молодіжним і підлітковим служінням.
Бачення:
Ми хочемо бачити в євангельських церквах, біблійних коледжах та інших служіннях в Україні та Євразії молодіжних служителів, навчених ефективно проповідувати Слово Боже для сучасної молоді.
Завдання:
-
Навчити студентів ефективно проповідувати Євангеліє серед молоді і підлітків, враховуючи їх культуру.
-
Допомогти студентам набути та розвивати навички, необхідні для роботи і служіння в помісних церквах.
-
Дати студентам можливість набути чітке розуміння в складанні програм для ефективного служіння підліткам.
-
Розвивати у студентів впевненість і навички для пошуку та створення своєї команди лідерів.
-
Навчити студентів процесу оцінювання, визначення завдань та стратегічного планування.
-
Познайомити студентів з сучасними міжкультурними концепціями і стратегіями та допомогти їм застосовувати богословські, історичні й антропологічні принципи в плануванні благовістя, учнівства та лідерства в міжкультурному контексті.
-
Підготувати студентів до служіння в помісних церквах: викладання Біблії, християнської душеопіки, адміністрування в організаційних структурах і виконання пасторських обов’язків.
-
Заохотити студентів продовжувати навчання, аби в майбутньому вони могли працювати викладачами молодіжного і підліткового служіння в біблійних коледжах і семінаріях в Україні та поза її межами.
Основні цінності:
-
Ми цінуємо необхідність здобуття практичного досвіду служіння в помісних церквах, бажано під керівництвом молодіжного служителя.
-
Ми віримо, що молодіжне служіння повинно бути всеохоплюючим служінням учнівства, результатом якого стане зрілість християнина, аби він або вона були здатні звершувати служіння.
-
Ми цінуємо таке ставлення та стратегію постійного навчання, яке продовжує розвивати студента-лідера як професіонала і яке, зрештою, робить великий внесок в молодіжне служіння.
Як вступити
Абітурієнт базової програми навчання повинен відповідати наступним критеріям:
-
Бути народженим згори, хрещеним по вірі (тобто в свідомому віці) і бути членом євангельської церкви.
-
Погоджуватися з доктринальними твердженнями КБС і підписатися під ними (частина «Анкета абітурієнта»).
-
Мати повну середню освіту.
-
Надати всі необхідні документи.
-
Продемонструвати академічні здібності.
Абітурієнт повинен заповнити і подати до академічного офісу всі вказані документи:
-
Анкета абітурієнта (копії всіх документів про освіту: атестат про повну загальну середню освіту, диплом бакалавра, спеціаліста, магістра, включаючи додаток з оцінками і середній бал атестата; сертифікат ЗНО (за наявності); оригінали документів про освіту слід надати після зарахування до семінарії. Копія паспорта (головні сторінки і сторінка з інформацією про сімейний стан); копія ідентифікаційного коду)
-
Рекомендації двох осіб, які не є родичами абітурієнта.
-
Рекомендація пастора церкви, до якої належить абітурієнт.*
* – якщо абітурієнт є пастором, пасторську рекомендацію повинен заповнити керівник обласного об’єднання, а дві інші рекомендації – інші місцеві пастори.
Рекомендації вважаються дійсними протягом року від дати їх написання.
Всі необхідні документи потрібно надати в академічний офіс мінімум за тиждень днів до вибраної абітурієнтом дати вступу. Абітурієнт отримає запрошення на вступні іспити, лише коли будуть вчасно подані всі необхідні для вступу документи.
Вступні іспити проходитимуть дистанційно.
Після подання всіх документів, безпосередньо перед датою вступних іспитів з абітурієнтом зв’яжуться та нададуть детальну інформацію про розклад і порядок проведення іспиту та співбесіди.
Абітурієнт має заздалегідь потурбуватися, щоб у день іспиту він мав доступ до інтернету та мав можливість зв’язатися з приймальною комісією через Zoom.
Вступні іспити складаються з тесту на знання Біблії, української мови і співбесіди з приймальною комісією.
Зарахування в семінарію визначається за результатами тестів і співбесіди. Абітурієнти заохочуються до завершення навчання в інших навчальних закладах до вступу до КБС, оскільки навчання на наших програмах вимагає великих зусиль.
Абітурієнти, які мають диплом бакалавра, спеціаліста або магістра, будуть допущені до написання тесту на знання Біблії без проходження вступного іспиту з української мови (за умови подання копії відповідних документів).
Слідкуйсте за новинами в наших соцмережах: Instagram, Facebook
З усіх запитань пишіть на телеграм @kts_kyivseminary (063 842 3959). або на ел. адресу registrar@kts.org.ua
Вимоги до абітурієнтів з інших країн
КБС з радістю приймає іноземних абітурієнтів. При цьому ваші знання української мови мають дозволяти вам слухати лекції українською, або ж ви маєте бути готові вивчати мову для навчання у нас. Мова, якою ви маєте здавати письмові роботи може узгоджуватися з кожним викладачем окремо. Вступні іспити (тест на знання Біблії та граматика) ви можете здавати на ваш вибір українською або російською мовою. У випадку зарахування студенти-іноземці повинні самостійно забезпечити себе житлом у міжсесійний період або повертатися на цей час додому.
Навчальний план бакалавра
Навчальний план спеціалізованих курсів програми молодіжного служіння враховує біблійний, богословський та практичний аспект підготовки студента до ефективного служіння в помісній церкві. Програма дотримується збалансованого підходу до теоретичного навчання в аудиторії і практичного навчання через служіння помісної церкви.
Курси спеціалізації:
YM 101 Основи молодіжного служіння
Даний курс вивчає основоположні принципи, засновані на Писанні, мета яких: створення серед молоді служіння та його подальше функціонування. Робиться акцент на філософію служіння і загальні принципи в служінні молоді.
YM 102 Молодіжна культура
Даний курс досліджує та оцінює визначальні фактори молодіжної культури. Особливе місце займає визначення, інтегрування та застосування молодіжної культури з фокусом на антропологічну та соціальну природу формування молодіжних груп. Особлива увага надається тому, як досягати підлітків в контексті їх культури.
YM 202 Розробка програм молодіжного служіння
Курс досліджує сфери організації і управління в молодіжному служінні, включаючи благовістя і стратегії навчання молодих людей та їх родин. Також розглядається процес добору молодіжних працівників і вибір методів навчання. Студенти набудуть навички організації і розвитку програм, включаючи планування і управління бюджетом.
YM 213 Розробка навчального плану для малих груп
Курс вивчає якості учня і вчителя, процес розробки навчального плану для всього молодіжного служіння і домашніх груп. Особливий акцент буде робитися на складанні довгострокового плану работи в малій групі на декілька років наперед. Пререквізити: YM 101
YM 223 Сучасні методи комунікації з молоддю
Вивчення техніки публічних виступів, побудови проповіді, стратегії навчання, підготовки до уроку та загальних навичок спілкування в контексті біблійних принципів і культурної відповідності. Особлива увага надається розгляду особливостей підлітків і вікового спілкування.
YM 331 Душеопікунство в молодіжному служінні
Даний курс вивчає біблійні принципи, концепції і методи, які все частіше використовуються в роботі як з групою молодих людей, так і в служінні їм один на один. Особлива увага надається вивченню ролі біблійних істин і богослов’я в процесі душеопіки. Також розглядатимуться поширені серед молоді проблеми і шляхи їх вирішення.
YM 347 Учнівство в молодіжному служінні
Даний курс вивчає принципи і методи духовного дозрівання в контексті соціального, фізичного і культурного розвитку молоді. Дослідження фізіологічних, розвиваючих, соціальних і супутніх факторів, які впливають на духовний розвиток. Особлива увага надається вивченню біблійних та богословських засад учнівства та їх застосування до процесу учнівства. Розглядаються моделі і приклади малих груп в служінні підліткам.
YM 403 Профорієнтація в молодіжному служінні
Студенти зосереджуються на своєму покликові до служіння, оцінюючи особистий ріст і посвяту. Акцент робиться на опис посадових обов’язків, розвиток персоналу і стосунки в команді, встановлення цілі, планування часу і фінансів. Студенти вчаться писати резюме.
YM 404 Планування та розвиток таборів
Огляд етапів функціонування християнських таборів, включаючи рекламу, планування, створення програми, добір персоналу і оцінювання. Особлива увага надається практичному застосуванню матеріалу.
YM 446 Сімейне служіння
Всебічне дослідження підлітків і молоді в контексті функцій родини. Цей курс вивчає задум родини, проблеми, з якими стикаються родини і шляхи допомоги з боку церкви. Особлива увага звертається на представлення стратегій та ресурсів для батьків.
YM 453 Сучасне молодіжне місіонерство
Даний курс присвячений вивченню філософії, принципів і практичної складової локальних і міжнародних місіонерських молодіжних поїздок. Молодіжні місіонерські поїздки будуть розглядатися в такому порядку: (1) участь молодіжної групи помісної церкви в різних молодіжних місіонерських поїздках, (2) як очолити молодіжну місіонерську поїздку та (3) як стати міжнародним інструктором (наставником, вчителем) молодіжного служіння.
CP 101 Вступ до благовістя та заснування церков
Цей курс знайомить студентів з біблійними принципами і практичними підходами в роботі з заснування церков.
Біблійно-богословські курси:
GS 101 Вступний курс
Знайомство з академічним життям в Київській богословській семінарії. Центральне місце відведене процесу написання роботи, особливо дослідницької, використанню комп’ютера, програми Microsoft Word, інтернету, бібліотеки, а також розпорядженню часом та творчому мисленню. В курс включено зустрічі та знайомства з директорами програм, викладачами і працівниками семінарії.
GS 102 Граматика
Огляд граматики української і російської мов допомагає прищепити любов до рідної мови та підготувати студентів до вивчення герменевтики, біблійних мов, а також до використання лінгвістичних навичок та знань граматики під час особистого вивчення Біблії.
GS 115 Критичне мислення та письмо 1
Даний курс є вступом до досліджень і критичного мислення. Курс знайомить студентів із процесом проведення дослідження та розвитком логічного судження та аргументації. Більша частина курсу присвячена практичним завданням для формування навичок, необхідних для проведення біблійних та історичних досліджень. Багато завдань курсу орієнтовані на проведення досліджень і розвиток мислення, що можна використовувати як в служінні, так і в академічному дослідженні під час написання дослідницьких робіт.
BE 101 Герменевтика
Практичний курс знайомить студентів з основоположними методами вивчення Біблії і необхідними кроками в її тлумаченні. Мета - допомогти студентам розуміти Біблію, ефективно використовувати її в своєму житті, а далі в своєму служінні (Езд. 7:10).
OT 101 Огляд Старого Заповіту 1
Даний курс є оглядом старозаповітних книг, від Буття до Книги Естер. Огляд включає вивчення важливих критичних, історичних, герменевтичних і богословських питань.
OT 102 Огляд Старого Заповіту 2
Даний курс є оглядом старозаповітних книг, від Книги Йова до Книги пророка Малахії. Огляд включає вивчення важливих критичних, історичних, герменевтичних і богословських питань.
NT 201 Огляд Нового Заповіту 1
Знайомство з періодом між Заповітами та огляд чотирьох Євангелій, Дій, Послань Петра та Іванна. Курс розглядає питання критики, історії, герменевтики і богослов'я в межах кожної книги.
NT 202 Огляд Нового Заповіту 2
Даний курс є продовженням огляду Нового Заповіту. Особлива увага приділяється вступу до Послань Павла, Якова, Євреїв, Юди та Об’явлення, а також змісту даних книг. Цей курс розглядає питання критики, історії, герменевтики і богослов'я в межах кожної книги. Також курс присвячений питанням авторства, датування і мети написання кожної книги.
PT 204 Гомілетика 1
Студенти детально вивчатимуть засади підготовки проповіді і проповідування, що підносить Бога. В курс входять основні кроки складання експозиційних проповідей, починаючи з детальної екзегетики уривка для виведення екзегетичної ідеї, визначення гомілетичної ідеї, складання плану проповіді, додаткового матеріалу (застосування, ілюстрації, переходи, вступ, завершення тощо) і завершуючи двома короткими проповідями перед аудиторією. Особливий акцент робиться на експозиційну проповідь.
PT 304 Гомілетика 2
Курс пропонує поглиблене вивчення теорії усної комунікації та додаткових навичок, необхідних для ефективного служіння через проповідь. Особлива увага приділяється підготовці окремих проповідей, серій проповідей і проповідей з особливих нагод. Студенти також ближче познайомляться з процесом підготовки та стилями проповідування відомих проповідників минулого й сучасності.
GS 301 Публічні виступи
А даному курсі робиться акцент на практичні навички ефективного публічного виступу. Курс вивчає підготовку промови, виступ, усні презентації в різних ситуаціях під час церковних служінь. Студенти дізнаються про динаміку малої групи та про навички, необхідні куратору малої групи. Студенти виявитимуть здатність проводити зібрання малої групи, а також виголосять дві промови, в яких продемонструють ретельну підготовку та вдалий виступ.
TH 201 Богослов’я 1
Курс вивчає вихідні передумови, цілі та засоби вивчення богослов'я. Розглядає вчення про божественне об’явлення людству: різні засоби Божого об’явлення, Біблію як унікальне богонатхненне послання Бога; вчення про безпомилковість і достатність Старого і Нового Заповітів. Також буде вивчатися вчення про існування Бога, Його особисту та триєдину природу, божественні атрибути і працю. Особлива увага приділятиметься функції Отця в творенні і провидінні. Попередні вимоги: BE 101 Герменевтика
TH 202 Богослов’я 2
Курс розглядає питання богословської антропології: створення і вік людства, людина як образ Божий, особливі стосунки між чоловіком і жінкою перед Богом та суспільством, психологічна та фізична складові людини. Також вивчається тема гріховності людини: проблема зла, наслідки гріха і доктрина про першорідний гріх. В останній частині курсу буде розглянуте вчення про ангелів: створення, служіння та призначення ангелів, доктрина про злі ангели, сатану та протистояння віруючої людини сатані та його демонам.
TH 301 Богослов’я 3
иста, Його непогрішність, земне служіння та викупне значення Його страждань, воскресіння і вознесіння. Студенти розглянуть порядок застосування та умови спасіння у Христі: божественні та людські аспекти спасіння (обрання, напередвизначення, покликання, віра, навернення, покаяння); доктрини про відродження, виправдання та освячення.
TH 302 Богослов’я 4
Курс вивчає роботу Духа Святого в справі спасіння у Христі стосовно Церкви, включаючи збудування та ствердження Церкви як Тіла Христового, організацію, функціонування, богослужіння та призначення Церкви відповідно до Божих цілей. Особливий акцент буде зроблено на природі та практичному застосуванні духовних дарів відповідно до призначення Церкви. Розкриватиметься Божа мета стосовно Царства та майбутні події, пов’язані з долею історії та окремих осіб, включаючи різні стадії другого пришестя Христа, тисячолітнє царювання Христа, воскресіння людей, суди та вічне місто.
CH 301 Історія Церкви 1
Даний курс пропонує огляд історії Церкви від її заснування до початку Реформації. Студенти дізнаються про життя та богослов'я християнської церкви, а також про головні події, що сформували Західну та Східну Церкву в перші 1 500 років.
CH 302 Історія Церкви 2
Даний курс розглядає історію, життя та богослов'я християнської Церкви в Європі та Північній Америці від Реформації до наших днів. Окрім цього, студенти познайомляться з важливими провідниками та подіями часів Реформації та після неї, а також дізнаються про основні рухи богословської думки останніх 500 років.
WM 410 Всесвітні місії і Церква
Даний курс покликаний скеровувати наших майбутніх пасторів, молодіжних керівників, вчителів та інших служителів до більш місіонерського погляду на служіння і церкву.
BE 146 Експозиція Послання до римлян
Курс є вивченням Послання до римлян з метою розуміння аргументації і змісту даного твору. Студенти будуть ознайомленні з різними богословськими темами і їх представленням у листі. Особлива увага буде зосереджена на історико-культурному контексті та меті написання послання.
PT 306 Духовне керівництво для жінок
Даний курс розроблений для студенток, які виконують лідерські обов’язки в місцевих церквах та бажають зростати в духовному житті. Курс допоможе їм оцінити свої сильні та слабкі сторони, мотиви, вміння поводитися зі Словом Божим, а також соціальні навички в роботі з іншими віруючими. Курс дає можливість студенткам зростати в лідерських навичках завдяки інструментам вирішення проблем, підтримування «вогню» та зростання в основних духовних дисциплінах.
PT 302 Біблійне душеопікунство
Даний курс пропонує загальний вступ в особисте служіння душеопікунства. Початок курсу присвячений обговоренню основоположних принципів біблійного консультування, які виокремлюють його з-поміж інших систем консультування. Після цього курс відстежує та дає оцінку сучасній історії руху біблійного душеопікунства. Курс також пояснює динаміку біблійних змін та презентує головні складові процесу біблійного консультування (душеопікунства), щоб студент зміг отримати практичну, побудовану на Біблії, схему для допомоги людям. Особлива увага буде приділятися таким важливим аспектам: як побудувати стосунки під час душеопіки, як подарувати надію, як збирати та тлумачити інформацію та як мотивувати людину прагнути довготривалих змін. Врешті буде вивчатися низка найбільш розповсюджених проблем, з якими стикаються потребуючі душеопікунства.
PT 402 Християнське богослов’я і духовне життя
Курс призначений для того, щоб допомогти студентам зрозуміти, яку роль відіграє Святий Дух, Писання, богослов'я, церква, духовні дисципліни, поклоніння, власні бажання і воля в духовному зростанні й ефективності служіння. Звертається увага на наступні питання: «Який вплив на інших здійснює характер? Якими мають бути наші заохочення до святості? Чи задоволений Бог нами, якщо ми не досконалі?» Студенти познайомляться з розумінням духовності в різних конфесіях і традиціях християнства, як стимул до більшого уподібнення до Христа.
PT 401 Eтика
Курс презентує огляд принципів християнської поведінки, представленої в Писанні, історії Церкви і сучасному християнстві. Практична мета курсу полягає в тому, щоб допомогти студентам оцінити та розвинути власний характер, а також сформувати духовні цінності, які визначатимуть метод та мотивацію в служінні для того, щоб готувати бездоганних учнів. Будуть розглядатися важливі питання сучасності: аборти, евтаназія, генетика тощо.
Навчальний план молодшого бакалавра
Навчальний план спеціалізованих курсів програми молодіжного служіння враховує біблійний, богословський та практичний аспект підготовки студента до ефективного служіння в помісній церкві. Програма дотримується збалансованого підходу до теоретичного навчання в аудиторії і практичного навчання через служіння помісної церкви.
Курси спеціалізації:
YM 101 Основи молодіжного служіння
Даний курс вивчає основоположні принципи, засновані на Писанні, мета яких: створення серед молоді служіння та його подальше функціонування. Робиться акцент на філософію служіння і загальні принципи в служінні молоді.
YM 102 Молодіжна культура
Даний курс досліджує та оцінює визначальні фактори молодіжної культури. Особливе місце займає визначення, інтегрування та застосування молодіжної культури з фокусом на антропологічну та соціальну природу формування молодіжних груп. Особлива увага надається тому, як досягати підлітків в контексті їх культури.
YM 202 Розробка програм молодіжного служіння
Курс досліджує сфери організації і управління в молодіжному служінні, включаючи благовістя і стратегії навчання молодих людей та їх родин. Також розглядається процес добору молодіжних працівників і вибір методів навчання. Студенти набудуть навички організації і розвитку програм, включаючи планування і управління бюджетом.
YM 213 Розробка навчального плану для малих груп
Курс вивчає якості учня і вчителя, процес розробки навчального плану для всього молодіжного служіння і домашніх груп. Особливий акцент буде робитися на складанні довгострокового плану работи в малій групі на декілька років наперед. Пререквізити: YM 101
YM 223 Сучасні методи комунікації з молоддю
Вивчення техніки публічних виступів, побудови проповіді, стратегії навчання, підготовки до уроку та загальних навичок спілкування в контексті біблійних принципів і культурної відповідності. Особлива увага надається розгляду особливостей підлітків і вікового спілкування.
Два курси за вибором:
YM 331 Душеопікунство в молодіжному служінні
Даний курс вивчає біблійні принципи, концепції і методи, які все частіше використовуються в роботі як з групою молодих людей, так і в служінні їм один на один. Особлива увага надається вивченню ролі біблійних істин і богослов’я в процесі душеопіки. Також розглядатимуться поширені серед молоді проблеми і шляхи їх вирішення.
YM 347 Учнівство в молодіжному служінні
Даний курс вивчає принципи і методи духовного дозрівання в контексті соціального, фізичного і культурного розвитку молоді. Дослідження фізіологічних, розвиваючих, соціальних і супутніх факторів, які впливають на духовний розвиток. Особлива увага надається вивченню біблійних та богословських засад учнівства та їх застосування до процесу учнівства. Розглядаються моделі і приклади малих груп в служінні підліткам.
YM 403 Профорієнтація в молодіжному служінні
Студенти зосереджуються на своєму покликові до служіння, оцінюючи особистий ріст і посвяту. Акцент робиться на опис посадових обов’язків, розвиток персоналу і стосунки в команді, встановлення цілі, планування часу і фінансів. Студенти вчаться писати резюме.
YM 404 Планування та розвиток таборів
Огляд етапів функціонування християнських таборів, включаючи рекламу, планування, створення програми, добір персоналу і оцінювання. Особлива увага надається практичному застосуванню матеріалу.
YM 446 Сімейне служіння
Всебічне дослідження підлітків і молоді в контексті функцій родини. Цей курс вивчає задум родини, проблеми, з якими стикаються родини і шляхи допомоги з боку церкви. Особлива увага звертається на представлення стратегій та ресурсів для батьків.
YM 453 Сучасне молодіжне місіонерство
Даний курс присвячений вивченню філософії, принципів і практичної складової локальних і міжнародних місіонерських молодіжних поїздок. Молодіжні місіонерські поїздки будуть розглядатися в такому порядку: (1) участь молодіжної групи помісної церкви в різних молодіжних місіонерських поїздках, (2) як очолити молодіжну місіонерську поїздку та (3) як стати міжнародним інструктором (наставником, вчителем) молодіжного служіння.
CP 101 Вступ до благовістя та заснування церков
Цей курс знайомить студентів з біблійними принципами і практичними підходами в роботі з заснування церков.
Біблійно-богословські курси:
GS 101 Вступний курс
Знайомство з академічним життям в Київській богословській семінарії. Центральне місце відведене процесу написання роботи, особливо дослідницької, використанню комп’ютера, програми Microsoft Word, інтернету, бібліотеки, а також розпорядженню часом та творчому мисленню. В курс включено зустрічі та знайомства з директорами програм, викладачами і працівниками семінарії.
OT 101 Огляд Старого Заповіту 1
Даний курс є оглядом старозаповітних книг, від Буття до Книги Естер. Огляд включає вивчення важливих критичних, історичних, герменевтичних і богословських питань.
NT 201 Огляд Нового Заповіту 1
Знайомство з періодом між Заповітами та огляд чотирьох Євангелій, Дій, Послань Петра та Іванна. Курс розглядає питання критики, історії, герменевтики і богослов'я в межах кожної книги.
TH 201 Богослов’я 1
Курс вивчає вихідні передумови, цілі та засоби вивчення богослов'я. Розглядає вчення про божественне об’явлення людству: різні засоби Божого об’явлення, Біблію як унікальне богонатхненне послання Бога; вчення про безпомилковість і достатність Старого і Нового Заповітів. Також буде вивчатися вчення про існування Бога, Його особисту та триєдину природу, божественні атрибути і працю. Особлива увага приділятиметься функції Отця в творенні і провидінні.
TH 301 Богослов’я 3
Курс вивчає особу та працю Ісуса Христа: суть втілення, непорочне зачаття, реальність людської природи Ісуса Христа, Його непогрішність, земне служіння та викупне значення Його страждань, воскресіння і вознесіння. Студенти розглянуть порядок застосування та умови спасіння у Христі: божественні та людські аспекти спасіння (обрання, напередвизначення, покликання, віра, навернення, покаяння); доктрини про відродження, виправдання та освячення.
CH 302 Історія Церкви 2
Даний курс розглядає історію, життя та богослов'я християнської Церкви в Європі та Північній Америці від Реформації до наших днів. Окрім цього, студенти познайомляться з важливими провідниками та подіями часів Реформації та після неї, а також дізнаються про основні рухи богословської думки останніх 500 років.
WM 410 Всесвітнє місіонерство і Церква
Даний курс покликаний скеровувати наших майбутніх пасторів, молодіжних керівників, вчителів та інших служителів до більш місіонерського погляду на служіння і церкву.
PT 402 Християнське богослов’я і духовне життя
Курс призначений для того, щоб допомогти студентам зрозуміти, яку роль відіграє Святий Дух, Писання, богослов'я, церква, духовні дисципліни, поклоніння, власні бажання і воля в духовному зростанні й ефективності служіння. Звертається увага на наступні питання: «Який вплив на інших здійснює характер? Якими мають бути наші заохочення до святості? Чи задоволений Бог нами, якщо ми не досконалі?» Студенти познайомляться з розумінням духовності в різних конфесіях і традиціях християнства, як стимул до більшого уподібнення до Христа.